wtorek, 8 października 2013

Przesyłka z USA

Chciałam się wam pochwalić wygraną, z której niezwykle się ucieszyłam. Na portalu Cut Out + Keep co jakiś czas organizowane są losowania książek. Publikacje dotyczą róóóóóżnych tematów - od gotowania przez makijaż po szycie ubrań i rękodzieło. Fajne jest to, że niektórzy wydawcy umożliwiają wysyłkę książki do dowolnego miejsca na świecie, dlatego czasami warto "powalczyć" o książkę, której na pewno nie znajdziemy na Polskim rynku.

Udało mi się jedną z nich wygrać :D Co prawda dotyczy kuchni ale i tak sprawiła mi wiele radości, a nawet korzystałam z przepisów w niej zamieszczonych. Oto moja wygrana:


Radam z nagrody tym bardziej, że bez makaronu i sera nie wyobrażam sobie życia, dlatego jest to książka idealna :D

Gorąco zachęcam was do założenia sobie konta na tym portalu. Jest tam bardzo dużo tutoriali rękodzielniczych, mnóstwo inspiracji, a i warto stanąć do losowania o fajną książkę :) Wiem, że brzmi to jak marketing, ale sama nie raz znalazłam tam coś ciekawego i zrobiłam to sama w domu.

Pozdrawiam was ciepło i życzę miłego dnia!

2 komentarze:

  1. cieszę się, że podzieliłaś się tą informacją, bo nie znałam tej strony, a napewno zaraz tam zajrzę:) i gratuluję wygranej!! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wasze komentarze. Każdy jest dla mnie bardzo ważny!